בית

חדשות

מדורים

ספרו לנו

ממשלת פינלנד תרמה מיליון יורו למד"א כדי לעזור בהצלת חיים בישראל

הודעת דוברות מגן דוד אדום:
שגרירת פינלנד ביקרה במגן דוד אדום, פגשה את בכירי מד"א, קיבלה סקירה מקיפה על מוכנות הארגון בשגרה ובחירום וחתמה על הסכם תרומה עם מנכ"ל מד"א אלי בין

ד"ר נינה נורדסטרום, שגרירת פינלנד, ביקרה במוקד הלאומי של מגן דוד אדום בקריית אונו בפעם הראשונה אתמול (ג'), פגשה את מנכ"ל מד"א אלי בין ואת בכירי מד"א, וחתמה על הסכם תרומה בסך מיליון יורו למגן דוד אדום כדי לעזור בהצלת חייהם של אזרחי מדינת ישראל.

נורדסטרום שמעה על פעילות הארגון בזמן המלחמה ובחירום, ובמיוחד על האתגרים הרבים העומדים בפני צוותי מד"א מאז ה-7 באוקטובר. בזמן הסיור המקיף במוקד 101 של מגן דוד אדום, פגשה השגרירה את הצוותים שעונים לשיחות מכל רחבי המדינה, כשהם משתמשים בטכנולוגיות מוקד מתקדמות, ושמעה את הסיפורים של החובשים והפראמדיקים תושבי יישובי העוטף ושדרות, שפעלו למתן טיפול רפואי תחת אש וירי חי בימיה הראשונים של המלחמה, לצד סיפורי גבורה על אנשי מד"א שהקריבו את חייהם בעת מתן טיפול רפואי.

שגרירת פינלנד, ד"ר נינה נורדסטרום: "זו הייתה זכות ללמוד על הפעילות הפרקטית היוצאת מן הכלל של מגן דוד אדום בישראל, כחלק מארגון הצלב האדום העולמי".

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "אני מודה לממשלה הפינית על תרומתם הנדיבה למגן דוד אדום, ולשגרירת פינלנד נינה נורדסטרום על כך שביקרה כאן. היום, הראנו לשגרירה את שירות ההצלה הלאומי שקיים כבר מעל ל-90 שנים לצד כוחות הביטחון, ופועל בסטנדרטים הגבוהים ביותר כדי להציל את חייהם של חיילים ואזרחים, תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם. אני מודה לממשלה הפינית על התרומה שלהם שתעזור לנו לפעול היכן שנצטרך וכמה שנצטרך, על מנת להבטיח את ביטחונם הרפואי של אזרחי ישראל".

קרדיט תמונה: מגן דוד אדום

אנחנו רוצים לשמוע אותך!

אבל רק רשומים יכולים להגיב...

כתבות אחרונות

מבט הסטורי | מבט חיובי

היסטוריה יומית: יום סיום העבדות

מבט הסטורי | מבט חיובי

היסטוריה יומית: הרזיסטאנס הצרפתי

מבט הסטורי | מבט חיובי

היסטוריה יומית: פסל החירות

מהשבוע האחרון

מבט הסטורי | מבט חיובי

היסטוריה יומית: המגנה כרטה

מבט הסטורי | מבט חיובי

היסטוריה יומית: ליל הגשרים

מבט הסטורי | מבט חיובי

היסטוריה יומית: נפוליאון בשיאו

מבט הסטורי | מבט חיובי

היסטוריה יומית: קונגרס ברלין

התחברות