בית

חדשות

מדורים

ספרו לנו

גולשים עזתיים נגד חמאס: "לא מסוגלים לשאת יותר את המצב ברצועה. שחררו את החטופים הישראלים"

לעומת ההכרזות הלוחמניות של בכירי חמאס בחו"ל ובניגוד להתפארות ב"עמידה האיתנה של העזתיים", גולשים עזתיים ברשתות החברתיות מתארים מצב קשה מנשוא ברצועה ויוצאים נגד חמאס.

הנה מספר דוגמאות מהרשתות החברתיות:

1. איני יכול לשאת יותר את המצב בעזה. לא ייתכן שנהיה בני ערובה בגלל חמאס. שישחררו את החטופים הישראלים, שיצאו מעזה שיניחו לנו לנפשנו….הסבלנות שלנו אזלה.

2. עזה בתהליכי גסיסה… תגמרו עם המלחמה הזו, אתם שסיבכתם אותנו בטופאן (מבול וגם שם המלחמה ע"פ חמאס -א"ע) ללא ספינה (ספינת הצלה כמו תיבת נוח-א"ע), שהימרתם על גורלנו כדי להניף את דגל הניצחונות הדמיוניים שלכם מעל הר של גולגולות ילדינו ונשותינו ומעל הררי הריסות בתינו שלקח לנו חצי מחיינו כדי לבנות אותם.

3. האם מי שסידר את זקנו בלייזר וזורק לעברנו סיסמאות ומדבר על ניצחונות מבית המלון בקטר יודע שהאוכל והשתיה בצפון הרצועה החלו להגמר? האם הוא יודע שג'ריקני המים שאנו מבלים לפחות שלוש שעות ביום כדי למלא אותם החלו להשחק ואין במה להחליף אותם? האם הוא יודע שנמות מצמא אם הם יישחקו מהגרירה שלהם על הרצפה כי עייפות ידינו מלסחוב אותם?
האם הם יודעים שאנחנו מבלים שלוש שעות ביום כדי לקושש עצי הסקה וכי עצי ההסקה שאנו מלקטים מהבתים שהופצצו הולכים ונגמרים כי האש מאכלת אותם כפי שהיא מאכלת את ליבנו וכפי שהמטוסים מאכלים את בתינו?

השבח לאל שהביאו תרופות לחיילים הישראלים (החטופים – א"ע) והכניסו לנו תרופות שכבר יש לנו…לזה אתם קוראים ניצחון?

4. מוסא אבו מרזוק מתגאה שהוא קבע את כמות התרופות בעסקה והוא קבע מי יהיה המתווך במו"מ על האספירין והאקמול… אני באמת לא מבין במה יש להתגאות אולי מישהו יסביר לי? היינו אמורים לדבר על פלסטין אבל אנחנו עוסקים באספירין ואקמול… מוסא אבו מרזוק, אתה עושה מו"מ על אקמול באותו היום שהצבא הישראלי מקיף את בית החולים נאצר בח'אן יונס שהוא בית החולים הגדול ביותר ברצועה שעדיין מתפקד, ומנסה לרוקן אותו מהשוהים בו וכפי שיעשה בימים הבאים. כך עשה הצבא הישראלי לשאר בתי החולים ברצועה.
למה אתה, יא אבו מרזוק, מקבל את זה שהם מרוקנים את בית החולים מאנשים, בתמורה לקבלת כמה קופסאות אקמול?
זה מו"מ של קלון יא אבו מרזוק.

קרדיט תמונה: pexels

אנחנו רוצים לשמוע אותך!

אבל רק רשומים יכולים להגיב...

כתבות אחרונות

ביטחון | חדשות | חרבות ברזל

פרטים נוספים נחשפים על מבצע החיסול

מבט הסטורי | מבט חיובי

היסטוריה יומית: קרבות עשרת הימים

מבט הסטורי | מבט חיובי

היסטוריה יומית: נפילת הבסטיליה

מהשבוע האחרון

מבט הסטורי | מבט חיובי

היסטוריה יומית: האספה המכוננת

חדשות בקטנה | חרבות בקטנה

איש של חלומות, חיוכים ורוח: טל להט ז"ל

מבט הסטורי | מבט חיובי

היסטוריה יומית: זיכוי דרייפוס

מבט הסטורי | מבט חיובי

היסטוריה יומית: תנועת ויצו

התחברות