בית

חדשות

מדורים

ספרו לנו

גלנט ביקר ב'אלביט': "אחד הלקחים החשובים מהמלחמה – חשיבות ייצור כחול לבן"

מפעל אלביט בחיפה. קרדיט תמונה: ויקיפדיה, צבי רוג'ר, האגף לדובר עיריית חיפה

שר הביטחון יואב גלנט ביקר אתמול (רביעי) במעצמת החימוש הישראלית ״אלביט מערכות יבשה״ ברמת השרון, והפיק תובנות מקרוב על תהליכי ייצור התחמושת שהוגדלו משמעותית במהלך המלחמה.

שר הבטחון סייר בפסי הייצור של חימושי הארטילריה, טנקים ואוויר ושוחח עם העובדים המסורים אשר פועלים מסביב לשעון ובמיוחד בתקופה הזו.

בביקור השתתפו מנכ"ל משרד הביטחון, אלוף (מיל') אייל זמיר, ראש אג"ת האלוף אייל הראל, נשיא ומנכל אלביט מערכות בצלאל (בוצי) מכליס, מיקי פדרמן, יו"ר אלביט מערכות דוד פדרמן ומנכ"ל חטיבת יבשה אלביט מערכות אודי ורד.

שר הביטחון גלנט אמר בסיום הביקור:
"אחד הלקחים החשובים שלמדנו במהלך המלחמה הזאת הוא חשיבות ייצור כחול לבן של אמצעי לחימה ואנחנו מעצימים מאוד את הנושא הזה. מערכת הביטחון משקיעה יותר ויותר בתוצרת כחול לבן, כאן לדוגמה, בייצור פגזים באלביט, אבל זה נכון לכל התעשיות שלנו״.

״כל כסף שמגיע אל מערכת הביטחון מופנה לשימושים שאנחנו מאוד זקוקים להם. בראש ובראשונה – עבור חימושים. עובדים פה 24 שעות סביב השעון, מהעובדים במפעלים שעושים עבודה בלתי רגילה דרך המנהלים עד לרמה של מנכ"ל משרד הביטחון, שגם הוא עובד 24/7 על מנת להביא את התוצאות האלה".

אלביט מערכות בע"מ היא חברה ביטחונית ישראלית מובילה בעולם, העוסקת בפיתוח ובייצור של מערכות לחימה לכוחות הלוחמים ביבשה, באוויר ובים, בתחומי אלקטרוניקה, אלקטרואופטיקה, ארטילריה, תעופה, לייזר ועוד.

אנחנו רוצים לשמוע אותך!

אבל רק רשומים יכולים להגיב...

כתבות אחרונות

מבט הסטורי | מבט חיובי

היסטוריה יומית: הרזיסטאנס הצרפתי

מבט הסטורי | מבט חיובי

היסטוריה יומית: פסל החירות

מבט הסטורי | מבט חיובי

היסטוריה יומית: ליל הגשרים

מהשבוע האחרון

מבט הסטורי | מבט חיובי

היסטוריה יומית: נפוליאון בשיאו

מבט הסטורי | מבט חיובי

היסטוריה יומית: המגנה כרטה

מבט הסטורי | מבט חיובי

היסטוריה יומית: הרבי מליובאוויטש

מבט הסטורי | מבט חיובי

היסטוריה יומית: קונגרס ברלין

התחברות