בית

חדשות

מדורים

ספרו לנו

עובדי קק"ל נטעו 38 עצים חדשים לכבוד כל ילד וילדה ששבו משבי חמאס בעזה

צילום: ויקיפדיה
יו״ר קק״ל: ״הנטיעה לכבוד הילדים שחזרו מהשבי מסמלת לידה מחדש, ומדגישה את פעימת החיים, הצמיחה וההמשכיות. אנו שומרים שתי גומות נטיעה עבור ילדי משפחת ביבס שכולנו מייחלים לחזרתם לישראל בריאים ושלמים יחד עם כל שאר החטופים״.

היוזמה נולדה ממסורת בקק"ל של נטיעת עצים לילדים שזה עתה נולדו. נטיעת העץ עבור כל ילד שחזר מהשבי, מסמלת לידה מחדש וצמיחה לעתיד.

כמו כן, כל משפחה תקבל תעודת 'עץ החיים' שמסמלת את לידתם מחדש לאחר השבי. במתחם נשמרו 2 גומות נטיעה נוספות הממתינות לשובם של הילדים כפיר ואריאל ביבס הנמצאים בשבי חמאס יחד עם הוריהם ירדן ושירי כבר 66 ימים.

מיכל רייסברג, בת דודה של שירי ביבס בטקס הנטיעות של קק"ל לילדים ששבו מהשבי: "לקחת חלק באירוע נטיעות עבור השבים זה מרגש וכואב ביחד. הייתי שמחה להיות זו שנוטעת עץ יחד עם שירי אריאל כפיר וירדן. אני כמובן שמחה עבור המשפחות שנטעו עבור ילדיהם שחזרו מהשבי. אני מאמינה שגם אנחנו עוד נזכה לנטוע עץ ולהתחיל חיים חדשים.

אנחנו רואים את ההצלחה של חיילי צה"ל שעושים משימה כל כך חשובה ומגנים עלינו מארגון הטרור הרצחני. בטקס הנטיעות יש משהו סימבולי שמדבר על העץ שלנו כעם יהודי שמוזכר רבות בתנ"ך. אני מקווה ומתפללת שגם אנחנו נזכה לנטוע עץ ולהתחיל חיים חדשים יחד עם אריאל, כפיר שירי וירדן. אנו מודאגים מהמצב שלהם. כף אורז ורבע פיתה זה לא אוכל לילדים. מקום חשוך ומבודד זה לא מקום לתינוק קטן שעושה את צעדיו הראשונים. הם צריכים לחזור הביתה ואנחנו מתפללים שהם יחזרו יחד עם כל שאר החטופים״.

יו״ר קק״ל, יפעת עובדיה לוסקי: ״הנטיעה לכבוד הילדים שחזרו מהשבי מסמלת לידה מחדש, ומדגישה את פעימת החיים, הצמיחה וההמשכיות. אנו שומרים שתי גומות נטיעה עבור ילדי משפחת ביבס שכולנו מייחלים לחזרתם לישראל בריאים ושלמים יחד עם כל שאר החטופים״. יו״ר קק״ל פנתה לנציגת משפחת ביבס שהשתתפה בטקס והתחייבה כי ״כשמשפחת ביבס תשוב ניפגש כאן שוב כולם יחד לנטיעה איתם ולכבוד חזרתם״.

תגובות: [email protected]

אנחנו רוצים לשמוע אותך!

אבל רק רשומים יכולים להגיב...

כתבות אחרונות

מבט הסטורי | מבט חיובי

היסטוריה יומית: קרבות עשרת הימים

מבט הסטורי | מבט חיובי

היסטוריה יומית: נפילת הבסטיליה

בעולם | חדשות בקטנה | מבט חיובי

טראמפ ניצל מניסיון התנקשות, תמיכה חוצת מדינות ומפלגות

מהשבוע האחרון

חדשות בקטנה | נבחרים

היהדות כמדע מדויק – מאמר אורח מיוחד

מבט הסטורי | מבט חיובי

היסטוריה יומית: זיכוי דרייפוס

מבט הסטורי | מבט חיובי

היסטוריה יומית: מבצע דני

חדשות בקטנה | חרבות בקטנה | מבט חיובי

חקירת ענק של חמאס בארה"ב

התחברות